Prawnik rozwody Olsztyn

Sprawy rozwodowe wiążą się z dużym obciążeniem emocjonalnym dla rozstających się małżonków. Usługa: prawnik rozwody Olsztyn oferowana przez Kancelarię Adwokacką Adw. Marcina Szewczyka stanowi nieocenione wsparcie dla osób przeżywających trudne chwile w swoim życiu osobistym. Postępowania rozwodowe wiążące się często z tematem podziału majątku i opieki nad dziećmi znacząco wpłynąć na przyszłość każdej ze stron, dlatego warto zadbać o skuteczną pomoc prawną. Adwokat rozwody Olsztyn – nasza oferta obejmuje kompleksowe prowadzenie spraw rozwodowych przez doświadczonego prawnika specjalizującego się w prawie rodzinnym.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii Adwokackiej Adw. Marcina Szewczyka.

Doświadczony adwokat rozwód Olsztyn

Złożoność charakter spraw rozwodowych wymaga od zajmujących się nimi specjalistów wysokich umiejętności i rozwiniętego warsztatu prawniczego. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwala skutecznie nieść pomoc Klientom zmagających się z problemami na gruncie małżeńskim. Naszą renomę zawdzięczamy nie tylko umiejętnościom twardym, ale także wysoko rozwiniętym kompetencjom miękkim.

Stawiamy na proaktywność i zaangażowanie, co sprawia, że osoby korzystające z naszej obsługi prawnej, mają pewność, że ich problemem zajmuje się godny zaufania specjalista. Jeśli więc szukają Państwo doświadczonego specjalisty z obszaru spraw rozwodowych, to nasza kancelaria jest sprawdzonym wyborem.

adwokatszewczyk@gmail.com

664 088 788

Rozwody adwokat Olsztyn – czym się zajmujemy?

Pomoc kompetentnego specjalisty jest bezcenna dla osób, które stoją przed wyzwaniem w postaci postępowania rozwodowego. Jakie sprawy prowadzimy? Specjalizujemy się m.in. w prowadzeniu spraw o rozwód z orzekaniem o winie, spraw o rozwód bez orzekania o winie, udowadniania, że nastąpił rozkład pożycia, spraw o małżeński podział majątku, alimenty oraz o zasądzenie opieki nad małoletnimi dziećmi, separacji czy pozbawienia władzy rodzicielskiej. W tych szczególnych dla Klientów sytuacjach gwarantujemy indywidualne podejście, zawsze szukając najlepszego rozwiązania i dbając o zabezpieczenie ich praw. Prowadzimy również kompleksową pomoc doradczą, pomagamy w przygotowaniu do rozprawy, w pisaniu pozwów, wniosków i innych dokumentów związanych z postępowaniem rozwodowym.

Profesjonalna pomoc wykwalifikowanego prawnika

Warto podkreślić, że z naszej usługi: adwokat od rozwodów mogą skorzystać także osoby z innych miast Polski. Oferujemy reprezentację w postępowaniach rozwodowych i dotyczących opieki nad dziećmi, a także postępowaniach dotyczących podziału majątku lub ustaleniu kontaktów z dzieckiem. Adwokat Olsztyn – co istotne, rozwody to nie jedyna z naszych specjalizacji. Zachęcamy również do sprawdzenia pozostałych elementów oferty naszej kancelarii:

Zapraszamy do kontaktu.