Adwokat Olsztyn prawo karne

Profesjonalne usługi z obszaru adwokat Olsztyn prawo karne są nieocenionym wsparciem zarówno dla osób oskarżonych o popełnienie czynu zabronionego, jak i tych, które zostały pokrzywdzone w wyniku przestępstwa. Postępowania sądowe wiążą się z dużym ładunkiem emocjonalnym oraz znacząco wpływają na przyszłość uczestniczących w nich stron, dlatego warto zadbać o skuteczną pomoc prawną. Kancelaria Adwokacka Adw. Marcina Szewczyka specjalizuje się w kompleksowym prowadzeniu spraw karnych przed sądami powszechnymi we wszystkich instancjach, a także przed Sądem Najwyższym. Zapewniamy również reprezentację przed organami ścigania.

Prawo karne adwokat Olsztyn – jeśli interesuje Państwa fachowa obsługa w sprawach z tego zakresu, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Profesjonalna pomoc doświadczonego prawnika

Skomplikowany charakter spraw karnych stawia przed zajmującymi się nim specjalistami wysokie wymagania dotyczące przygotowania merytorycznego oraz rozwiniętego warsztatu prawniczego. Jako Kancelaria Adwokacka Adw. Marcina Szewczyka mamy duże doświadczenie w niesieniu pomocy Klientom z problemami karnymi, a także osobom, które zostały pokrzywdzone przestępstwem. Naszą renomę zawdzięczamy nie tylko umiejętnościom twardym, ale także wysoko rozwiniętym kompetencjom miękkim. Indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta, zapewniając mu zrozumienie i bieżący kontakt, dzięki czemu jego ewentualne wątpliwości są na bieżąco rozwiewane. Stawiamy na proaktywność i zaangażowanie, co sprawia, że osoby korzystające z naszych usług z obszaru sprawy karne Olsztyn, mają pewność, że ich problemem zajmuje się godny zaufania adwokat.

Dzięki naszemu wsparciu Klient może lepiej zrozumieć przebieg postępowania sądowego. Dobry adwokat to klucz do właściwego zatroszczenia się o interesy osoby oskarżonej lub pokrzywdzonej i zabezpieczenia jej praw w trakcie procesu.

adwokatszewczyk@gmail.com

664 088 788

Jakie sprawy prowadzimy?

Z usług naszej kancelarii mogą skorzystać nie tylko mieszkańcy Olsztyna, ale także innych miast w całej Polsce. Oferujemy reprezentację w postępowaniach przygotowawczych przed organami ścigania, a także postępowaniach sądowych przed sądami różnych instancji. Zapewniamy skuteczną obronę obwinionym w sprawach o wykroczenia, wsparcie osobom pokrzywdzonym przestępstwem, a także sporządzamy opinie prawne i udzielamy merytorycznych porad prawnych. Pomagamy również osobom skazanym, reprezentując je przed sądem w postępowaniach m.in. o odroczenie wykonania kary, dozór elektroniczny czy warunkowe przedterminowe zwolnienie.

Oferta kancelarii, którą prowadzi adwokat Olsztyn Marcin Szewczyk, nie ogranicza się wyłącznie do spraw z zakresu prawa karnego. Świadczymy również usługi z takich obszarów jak m.in.:

Zapraszamy do kontaktu.