Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Adw. Marcin Szewczyk

Kancelaria Prawa Karnego Adw. Marcina Szewczyka jest kancelarią z siedzibą w Olsztynie i oddziałem w Giżycku, zawężającą zakres swoich usług do szeroko pojętego prawa karnego.

Sprawy rodzinne Olsztyn

Prowadzenie m.in. Sprawy rozwodowej.
 
Spory o alimenty, władzę rodzicielską, kontakty z dzieckiem czy też konflikty małżeńskie są bardzo powszechne i z roku na rok dotyczą coraz większej liczby osób. W większości przypadków, nie kończą się one porozumieniem stron. W wielu sytuacjach spór między stronami jest zbyt głęboki, zgoda jest niemożliwa do osiagnięcia i ostatecznie sprawa trafia do sądu. Warto skorzystać wówczas z usług adwokata, który zajmuje się prowadzeniem spraw rodzinnych w swojej praktyce, posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie oraz może odciążyć swojego Klienta w trudnościach związanych z procesem. W niektórych sprawach poziom emocji czy też stopień skomplikowania sprawy jest na tyle wysoki, iż udział doświadczonego adwokata jest wręcz nieodzowny po to by bezpowrotnie nie utracić szansy na satysfakcjonujące rozwiązanie. Należy bowiem mieć na uwadze, iż udzielenie pełnomocnictwa adwokatowi już po niekorzystnym wyroku, który zapadł w I instancji, sprawia, iż ma on mocno ograniczone możliwości, aniżeli działałby jako pełnomocnik od samego początku. Kancelaria Adwokacka Adw. Marcina Szewczyka prowadzi sprawy rodzinne na terenie województwa warmińsko- mazurskiego (biura: Olsztyn, Giżycko) w zakresie wszelkich zagadnień objetych szeroko pojętym prawem rodzinnym. W ramach działalności adowkackiej udziela porad, negocjuje warunki, sporządza opinie i pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentuje Klientów w sporach sądowych jak i negocjacjach.

Adw. Marcin Szewczyk posiada należyte przygotowanie merytoryczne oraz bogate doświadczenie jeżeli chodzi o sprawy rodzinne. Domeną Kancelarii w tym zakresie są sprawy, których przedmiotem jest/są: rozwód, alimenty, kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska (ograniczenie, pozbawienie), rozdzielność majątkowa, separacja, ustalenie ojcostwa.

Aby zazpoznać się z pełną ofertą usług kancelarii w ramach prawa rodzinnego zapraszamy do zakładki “zakres usług”.

Kontakt alarmowy

Codzienność rodzi czasem sytuacje, których nie możemy się spodziewać. W razie wszelkich problemów - dzwoń.
Numer telefonu
(zatrzymanie, areszt):

 
664 088 788
logo3Polecamy prawo rodzinne Olsztyn kancelaria prawo rodzinne Olsztyn

Kancelaria Adwokacka Marcin Szewczyk

ul. Dąbrowszczaków 24/4, 10-541 Olsztyn
Czynne: pn-pt w godz. 8:00-17:00
Tel. 664 088 788,  adwokatszewczyk@gmail.com
 
Kancelaria Adwokacka Marcin Szewczyk Oddział w Giżycku

ul. Warszawska 7 a, 11-500 Giżycko
Tel. 664 088 788,  adwokatszewczyk@gmail.com
Czynne: pn-pt w godz. 10:30-16:30
Nr rachunku bankowego (Bank PKO BP) :

13 1020 3541 0000 5902 0213 4864