Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Adw. Marcin Szewczyk

Kancelaria Prawa Karnego Adw. Marcina Szewczyka jest kancelarią z siedzibą w Olsztynie i oddziałem w Giżycku, zawężającą zakres swoich usług do szeroko pojętego prawa karnego.

Sprawy Karne Olsztyn

m.in Prowadzenie sprawy sądowej, negocjacje sądowe. Cały zakres USŁUG

Kancelaria Adwokacka Adw. Marcina Szewczyka zapewnia kompleksową i profesjonalną obsługę w ramach prowadzenia spraw karnych przed sądami powszechnymi we wszystkich instancjach oraz Sądem Najwyższym. Wprawdzie Kancelaria reprezentuje Klientów na terenie całego kraju, niemniej jednak w głównej mierze koncentruje się na świadczeniu pomocy prawnej na terenie województwa warmińsko – mazurskiego (biura kancelarii znajdują się w miastach : Olsztyn, Giżycko).

W postępowaniu wykonawczym, już po uprawomocnieniu się wyroku karnego Kanclearia Adwokakcka Adwokat Marcina Szewczyka specjalizuje się w zapewnieniu pomocy prawnej skazanym. Od wielu lat reprezentuje Klientów przed sądem w postępowaniach, których przedmiotem jest : dozór elektroniczny, odroczenie wykonania kary, warunkowe przedterminowe zwolnienie, udzielenie przerwy w karze.

Kanclearia Adwokakcka Adw. Marcina Szewczyka zapewnia reprezentacją zarówno podejrzanych, oskarżonych, skazanych jak i pokrzywdzonych starając się w każdych okolicznościach znaleźć optymalne rozwiązanie danego problemu oraz skoncentrować swoje działania na osiągnięciu danego celu przy zachowaniu absolutnej dyskrecji.

Atutem kancelarii jest wieloletnie doświadczenie i związane z nim przygotowanie merytoryczne, a także zapewnienie Klientom niezwłocznej i szybkiej pomocy w sytuacjach nagłych i niecodziennych związanych z zatrzymaniem bądź zastosowaniem tymczasowego aresztowania. Wówczas, gdy liczy się czas, z pewnością warto by sprawą zajął się doświadczony adwokat, albowiem nierzadko błędy popełnione przez Klienta na początku sprawy stają się nieodwracalne pomimo późniejszego udziału najlepszego nawet adwokata.

Jeżeli pragnięcie Państwo zaoznać się z ofertą usług świadczonych przez kancelarię adwokacką w dziedzinie prawa karnego zaprszamy do zakładki “zakres usług”.

Jeżeli ktoś z osób bliskich potrzebuje pomocy i niezbędny jest adwokat (Olsztyn , Giżycko) prosimy o skorzystanie z telefonu alarmowego.

Kontakt alarmowy

Codzienność rodzi czasem sytuacje, których nie możemy się spodziewać. W razie wszelkich problemów - dzwoń.
Numer telefonu
(zatrzymanie, areszt):

 
664 088 788
logo3Polecamy prawo karne Olsztyn kancelaria prawo karne Olsztyn

Kancelaria Adwokacka Marcin Szewczyk

ul. Dąbrowszczaków 24/4, 10-541 Olsztyn
Czynne: pn-pt w godz. 8:00-17:00
Tel. 664 088 788,  adwokatszewczyk@gmail.com
 
Kancelaria Adwokacka Marcin Szewczyk Oddział w Giżycku

ul. Warszawska 7 a, 11-500 Giżycko
Tel. 664 088 788,  adwokatszewczyk@gmail.com
Czynne: pn-pt w godz. 10:30-16:30
Nr rachunku bankowego (Bank PKO BP) :

13 1020 3541 0000 5902 0213 4864